Wygraj od GALITSYNA Art Group film o wartości do 3000 tyś zł

WEDDING | 2020, 02, 05

Tetiana Galitsyna zwyciężczyni programu „Mam Talent” w Polsce.  Jedna z najbardziej znanych międzynarodowych artystek Sand Art. Ikona sztuki malowania piaskiem i twórczy autorytet sztuk wizualnych w świecie. W swoim programie posiada między innymi:

Dedykowane Pokazy Sztuk Wizualnych na wesele od studia zwyciężczyni programu Mam Talent Tetiany Galitsyny

Podziękowanie Rodzicom Malowane Piaskiem

Historia Miłosna Malowana Światłem

Wyjątkowy portret Państwa Młodych w technice Gwiezdne Show

Nasze artystyczne widowiska zaskoczą, wzruszą i dostarczą niezapomnianych wrażeń Waszym gościom.

Tylko w dniu targów specjalna oferta. Przy podpisaniu umowy na pokaz otrzymacie film o wartości do 3000 tyś zł gratis. Szczegóły occzywiście na stoiku galitsyna-show.com

 

 

 

 

 

 Magazyn Wedding

Magazyn Wedding

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa