Wygraj voucher do #krolestwaszpilek

WEDDING | 2018, 11, 14
 KONKURS ODBĘDZIE SIĘ W SOBOTĘ ORAZ W NIEDZIELĘ NA SCENIE GŁÓWNEJ

ZASADY KONKURSU

Konkurs odbędzie się na scenie głównej między pokazami sukien ślubnych

Jednym z warunków  wzięcia udziału w konkursie jest posiadanie przy sobie telefonu komórkowego

Należy dokładnie słuchać – co mówi prowadzący Rafał Maślak

HARMONOGRAM SCENY GŁÓWNEJ 

Manolo BlahnikChristian LouboutinCasadeiAquazzuraGianvito Rossi to marki, które zna każda kobieta. Luksusowe, wyjątkowe i efektowne – słowem – idealne buty ślubne. Jeśli więc marzysz o takiej właśnie stylizacji ślubnej – mamy dobrą wiadomość – najlepsze światowe marki są na wyciągnięcie ręki.

Pamiętasz kultowy serial “Seks w wielkim mieście” i zaręczynowe szpilki Carrie Bradshaw? Możesz założyć do ślubu identyczny model! To słynny Hangisi, w przepięknym niebieskim kolorze, z wysadzaną kryształami Swarovskiego ozdobną klamrą. Jeśli można mówić o idealnych butach ślubnych, to jest to właśnie ten model – eleganckie, ponadczasowe i absolutnie wyjątkowe.MAGAZYN WEDDING

MAGAZYN WEDDING


Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa