Idea targów

#SLUBNELASTMINUTE

#ZOSTAŃ WYSTAWCĄ

 

Wiosenna edycja Targów Ślubnych Wedding to edycja wyjątkowa. W specjalnej przestrzeni PGE Narodowego  sali wykładowej odbywać się będą porady najlepszych specjalistów ślubnych    KILKA WYKŁADÓW – JEDEN CEL.  Odwiedzający będą mogli przymierzać, dobierać i przebierać z ogromnej liczby ofert przygotowanych specjalnie na tę okazję przez najlepsze firmy z sektora ślubnego. Najwyższa jakość usług, najlepszej jakości materiały oraz najlepsze ceny względem ich jakości – to główna dewiza wystawców, którzy przez lata ściągają na PGE Narodowy z całej Polski przyszłe Pary Młode.

Tylko na targach, odwiedzający będą mogli skorzystać m.in. z SZALONYCH RABATÓW.

Oprócz wielkich wyprzedaży i wyjątkowych promocji na targach jak zwykle nie zabraknie ekspertów w różnych specjalizacjach, którzy doradzą przy wyborze biżuterii i wszelkich dodatków, kwiatów i dekoracji, kulinariów, fryzur czy też makijaży…

Jeśli szukacie najnowszych trendów, nowości, najpiękniejszych, niebanalnych inspiracji ślubnych oraz najpraktyczniejszych rozwiązań w zakresie organizacji Waszego ślubu i wesela – nie może Was zabraknąć na PGE Narodowym 06 marca 2022.

Targi Ślubne Wedding od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem profesjonalnych wystawców z całej branży ślubnej. Organizowane są w prestiżowym miejscu w Polsce –  na PGE Narodowym. Idealna lokalizacja, funkcjonalna powierzchnia i nowoczesna infrastruktura obiektu, a także doskonała komunikacja i przyjazna przestrzeń miejska wokół sprawiają, że odbywające się tam targi są najchętniej odwiedzane przez pary narzeczeńskie z całej Polski.

 

 

Nie może WAS tam zabraknąć!

BĄDŹ Z NAMI NA WYDARZENIU 👉   facebook.com/events/

 

KONTAKT

beata@targislubnewedding.pl 

agnieszka@targislubnewedding.pl

renata@targislubnewedding.pl 

 

TARGI ŚLUBNE WEDDING TO

 • MIEJSCE - PGE NARODOWY najbardziej prestiżowe miejsce w Europie. Funkcjonalna powierzchnia, nowoczesna infrastruktura biznensowa, doskonała komunikacja i przyjazna przestrzeń miejska wokół.
 • ŚLUB Z CHARAKTEREM – setki starannie wyselekcjonowanych firm dzięki którym słowa „ślub i wesele” nabierają zupełnie nowych znaczeń
 • ODPOWIEDŹ - na poszukiwania młodych par pragnących, by ich ślub i wesele nie były powieleniem schematów sprzed dekady
 • DOWÓD NA TO - że w branży ślubnej dzieje się wiele. Targi Ślubne WEDDING ddzielają się grubą linią od tego, co nudne i kiczowate, stawiając na wszystko to, co modne i światowe.
 • WYDARZENIE DLA WSZYSTKICH - ślub i wesele tworzą ludzie i to z myślą o wszystkich uczestnikach tego wspaniałego dnia powstały Targi Ślubne WEDDING. Zapraszamy nie tylko Pary Młode, ale także druhny i drużbów, rodziny, przyjaciół.

TARGI ŚLUBNE WEDDING TO

 • 92% zadowolonych wystawców
 • 94% widoczność sponsora
 • 99,9% zadowolonych odwiedzających

Oferta / plany / regulamin

DLACZEGO TARGI ŚLUBNE WEDDDING

 • największe wydarzenie ślubne w Polsce
 • podczas targów wygenerujesz natychmiastowy zwrot z inwestycji dzięki podpisanym umową w trakcie trwania imprezy
 • uzyskasz cenne opinie od klientów i możesz zbudować świadomość swojej marki
 • efektywna kampania reklamowa
 • możliwość dotarcia w jednym miejscu do tysięcy klientów
 • wieloletnie doświadczenie organizatora w organizacji targów z doskonałą znajomością potrzeb rynku
 • funkcjonalna powierzchnia oraz nowoczesna infrastruktura

Cennik 2022

Cennik 2022

Regulamin

Regulamin

PLANY

Informacje ogólne

Godziny trwania Targów Ślubnych Wedding

06.03.2022 od godz. 10:00 do 17:00

Cena biletu w przedsprzedaży online  – 30 złoty/os

(przedsprzedaż kończy się 04.03.2022 o godzinie 20:00)
Kup bilet online!

Cena biletu w kasach w dzień targów – 35 złoty/os

Montaż stoisk odbywa się:

05.03.2022 od godz. 12.00 do 18.00
06.03.2022 od godz. 8.00 do 10.00

Demontaż stoisk odbywa się:

06.03.2022 od godz. 17.00 do 23.00

TORBA TARGOWA

Skuteczna reklama podczas TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Dodatkowa forma reklamy na targach – dodaj ulotkę swojej firmy do torby targowej

Każdy odwiedzający otrzyma torbę reklamową przy wejściu wraz z folderem targowym

Koszt dodania ulotki do torby 1 FIRMA/1 ULOTKA  tylko 800 PLN NETTO

 beata@targislubnewedding.pl 

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa