M&P Alkohole i Wina Świata

Firma M&P Pavlina Sp. z o.o. Sp. komandytowa, jest właścicielem marki M&P Alkohole i Wina Świata, która istnieje na rynku już od ponad 16tu lat. Na chwilę obecną posiadamy 24 eleganckie salony z wysokiej jakości winami i alkoholami mocnymi; jeden prestiżowy Whisky&Cognac Club, biura call center oraz zespół przedstawicieli handlowych w całej Polsce. Importujemy wina i alkohole mocne z niemal całego Świata. Na półkach naszych salonów można znaleźć ponad 2000 tytułów, które importujemy bezpośrednio od producentów. Mamy ponad 90 dostawców zagranicznych oraz wielu polskich dostawców lokalnych alkoholi. Posiadamy również 3 własne marki wódek: Starosta oraz należące do kategorii Premium: Pawlina i Dwór Polski.
Współpracujemy z tak znaczącymi dostawcami jak m.in:

• W kategorii Whisky: BenRiach , GlenDronach, GlenScotia, Sprinbank i Kilchoman ze Szkocji, The Irishman z Irlandii, Nikka z Japonii oraz Blanton’s Bourbon z USA.

• W kategorii win: Castellare di Castelina i Speri (Włochy), Pascual Toso (Argentyna), Tabali (Chile), Recanati (Izrael), Brunel de la Gardine (Francja), Waipara West (Nowa Zelandia) , PradoRey i Bodegas Farina (Hiszpania) i wiele, wiele innych

• Mamy również 3 linie koniaku, najlepszą meksykańską Tequilę, Rum Barcelo z Dominikany, grappy, likiery oraz wermuty, absynt, calvados….

Pracujemy na rynku HoReCa oraz w sektorach B2B i B2C. Mamy ponad 12 tysięcy stałych klientów indywidualnych. W sektorze B2B jesteśmy dostawcą wielu znanych i cenionych firm

www.wina-mp.plMiejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa