A.Blikle – cukiernie i kawiarnie

Weselne inspiracje na Słodki Stół i nie tylko od A.Blikle,
Tort weselny to nieodłączny element udanego przyjęcia. W ofercie Cukierni A.Blikle znajdziecie niezwykłe, nowoczesne propozycje które podbiją serca wszystkich Gości weselnych a także bardziej tradycyjne torty które wpiszą się w klimat Waszego wesela.
Zachwyć swoich Gości niezwykłą propozycją Słodkiego Stołu, do wyboru w klimacie wesela przygotujemy: Ice Pops, Donuts, Cake Pops, Makaroniki, Ciastka Maślane, Beziki, Lizaki, Muffiny i wiele wiecej!
Co wyróżnia torty A.Blikle na tle innych słodkości? Niesamowity smak – do wyboru jest kilkanaście smacznych połączeń smakowych dzięki którym dobierzecie smak tortu pod swój gust. Nowoczesny design – nasze torty przygotowujemy wg trendów, stosując najnowocześniejsze techniki dekoracyjne. Możliwość personalizacji – wykonamy dla Was tort który odzwierciedli Wasze charaktery.
Zachęcamy do kontaktu z Naszym ekspertem – panią Moniką Zaborowską (Manager Ds. Eventów, numer telefonu 663009029) która przygotuje ofertę specjalnie Was.

 

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa