ABI WINGS -biżuteria która uskrzydla

Nas uskrzydla ten błysk w Twoim oku, radość i kobiecość, jaka emanuje z Ciebie w chwili, gdy ozdobiona pięknym naszyjnikiem, czy pierścionkiem odlatujesz spod naszych skrzydeł! Uwielbiamy ozdabiać Twoje stylizacje, a także Twoją duszę. Właśnie dlatego biżuteria od Abi Wings to wyszukane, perfekcyjnie dopracowane „perły” najwyższej jakości powstające ze stali chirurgicznej, kamieni, skóry, ceramiki oraz materiałów syntetycznych. W połączeniu z pięknymi barwami i kształtami kryształów Swarovskiego oraz cyrkonii przyciągają spojrzenie, dodają urody i zadziwiają swoim niepowtarzalnym blaskiem. Nasze produkty w dużej części wykonane są ręcznie, niepowtarzalnie i unikatowo. Inspiracją dla tej twórczości jest nowoczesne wzornictwo, pokazy mody, targi branżowe jak również lektura historii sztuki. Podążając za trendami i różnymi potrzebami kobiet, naszą ofertę nieustannie wzbogacają kolekcje zaufanych producentów biżuterii modowej. Współpracujemy z najlepszymi w tej branży. Zdobyte doświadczenie pozwala nam prezentować biżuterię wysokiej jakości, skomponowaną z przyjaznych dla skóry antyalergicznych składników, ze szczególnym uwzględnieniem dbałości o detale. Gwarantujemy zadowolenie z naszych produktów.

Z myślą o lepszej współpracy, wkrótce otwarcie sklepu internetowego www.abiwings.pl

FB:facebook.com/abiwingsbizuteria  Insagram: instagram.com/abiwings                                                          tel. 608 68 44 34,  biuro@abiwings.pl

 

 

 Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa