Africa Line

Firma AFRICA line  powstała w 1997 roku z pasji do podróży i z przekonania, że marzenia należy realizować.

Specjalizujemy się w luksusowych wyjazdach szytych na miarę w Afryce oraz na wszystkich kontynentach. Stawiamy na starannie skomponowane programy, wyselekcjonowane hotele oraz miejsca niedostępne dla innych.

Nasze biuro jest wyłącznym przedstawicielem wyjątkowej Desert Rose – lodge należącej do prezesa biura AFRICAline – Grzegorza Kępskiego. Desert Rose desertrosekenya.com to miejsce magiczne, stworzone z ogromną dbałością o detale, idealne dla nawet najbardziej wymagających nowożeńców. Na terenie lodge znajduje się kilka indywidualnie zaprojektowanych domków, których wnętrza i wystrój są wykonane ręcznie z naturalnych materiałów – kamienia i drewna cedrowego. Gośćmi lodge byli m.in. Angelina Jolie i Bruce Willis.

Oryginalnie zaprojektowana część relaksacyjna typu ‘open space’ zachęca do romantycznego wypoczynku w niesamowitej scenerii. Wspaniałe widoki na otaczające góry zachwycają nawet najbardziej wymagających i są świetnym tłem dla fotografii ślubnej.

Nasi eksperci przygotują dla Państwa romantyczną i nietuzinkową podróż poślubną, która pozostanie w Państwa pamięci na długie lata!

africaline.pl

facebook.com/AFRICAline/

desertrosekenya.com

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa