AKADEMIA BERENDOWICZ & KUBLIN

Akademia Berendowicz & Kublin to prestiżowy salon fryzjerski mieszczący  się w ścisłym centrum Warszawy. Doskonałe położenie na  Warszawskiej Tamce sprawia, że nasz salon tętni życiem. To tutaj każdy klient traktowany jest indywidualnie. Grono wykwalifikowanych stylistów  zadba o Ciebie i Twoje włosy już od samego wejścia. To tutaj można  znaleźć chwilę wytchnienia i doświadczyć luksusu. Jesteśmy kreatorami nowych trendów. Na co dzień współpracujemy z  profesjonalnymi markami, które wyznaczają trendy na rynku. Nasz zespół składa się z 9 fryzjerów specjalizujących się w stylizacjach  hair, beauty & fashion.

Gwarantujemy najwyższy poziom świadczonych usług i wyjątkową dbałość o  Klienta. Jesteśmy doskonale wyszkoleni i dokładamy wszelkich starań, aby  na bieżąco śledzić aktualne trendy w modzie i fryzjerstwie.

Oferujemyvpełen zakres najwyższej jakości usług: strzeżenie, koloryzację,  pielęgnację, stylizację i odsprzedaż produktów, a wszystko to z  zachowaniem etykiety i zasad savoir-vivre’u.

Odwiedź nasze stoisko 11P i wygraj strzyżenie z pielęgnacją w naszym salonie o wartości 250 zł. lub mini zestaw kosmetyków marki Schwarzkopf.

 www.berendowicz-kublin.plMiejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa