ARTHUR MURRAY DANCE STUDIO

Słynna na całym świecie szkoła Arthur Murray, która już od ponad 100 lat uczy dorosłych tańca, w blisko 40 krajach, w 2016 r. otworzyła swoje studio również w Warszawie, przy ul.  Emilii Plater 10. Dzięki swojej prostej metodzie nauki, w szybki i łatwy sposób uczy tańczyć dorosłych, nawet tych, którzy sądzili, że taniec to nie jest ich dziedzina. Już po pierwszej lekcji znamy podstawowe kroki, którymi możemy przetańczyć całą noc.

Arthur Murray Dance Studio – to największa i najbardziej znana taneczna marka na świecie, licząca już 104 lata. Obecnie istnieje ponad 280 szkół tańca Arthur Murray, w ponad 35 krajach – od Stanów Zjednoczonych czy Brazylii do Australii i Meksyku. W studiu Arthur Murray uczyły się tańczyć wielkie gwiazdy i wybitni aktorzy Hollywood, jak Patrick Wayne Swayze, Michael Douglas, Al Pacino, Madonna, Mel Gibson, John Travolta, Gloria Estefan oraz wielu innych. Wykładowcy szkół Arthur Murray opracowywali choreografię oraz brali udział w epizodach tanecznych w filmach „Zapach kobiety”, „Dirty Dancing”, „Zatańcz ze mną”. Arthur Murray International został oficjalnym sponsorem hollywoodzkiej produkcji „Zatańcz ze mną” z Richardem Gere oraz Jennifer Lopez w roli głównej.

www.arthurmurraywarsaw.plMiejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa