Arthur Murray Dance Studio

Studio tańca Arthur Murray w Warszawie z 100 letnią tradycją, należy do największej sieci szkół tańca na świecie.

Nasze Studio specjalizuje się w nauce par młodych wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Nowożeńców, tak by pierwszy taniec wyglądał pięknie i naturalnie.

Zapraszamy na nasze stoisko na targach ślubnych gdzie będą mogli Państwo uzyskać wszelkie informacje dotyczące Pierwszego Tańca bezpośrednio od naszych instruktorów. Będziecie Państwo również mogli otrzymać podarunkową lekcję tańca.

Podczas takiej wstępnej lekcji pomożemy dobrać utwór i taniec kierując się Państwa oczekiwaniami i predyspozycjami, tak by Pierwszy Taniec oczarował Państwa gości. W naszej ofercie znajdziecie Państwo lekcje indywidualne, które pozwolą ułożyć niepowtarzalną choreografię dostosowaną specjalnie dla Państwa.

Natomiast zajęcia grupowe będą doskonałym uzupełnieniem poprzez naukę również innych tańców, które będziecie mogli Państwo zastosować podczas całej zabawy tanecznej. Bez względu na różnorodność oczekiwań, czy Państwa wyborem będzie taniec klasyczny czy bardziej nowoczesny sprawimy, że Państwa marzenia staną się rzeczywistością!

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa