Atelier WHITE ANGEL Exclusive

WHITE ANGEL to marka stworzona z pasji do mody, z pasji tworzenia nowych kreacji, z chęci wywoływania pozytywnych emocji u zadowolonych i uszczęśliwionych Klientów. WHITE ANGEL to sposób na ekspresję myśli i inspiracji modowych, chęć kreowania i tworzenia nowych trendów w modzie ślubnej, a przede wszystkim odpowiedź na rosnące wymagania i potrzeby Klientów. Długoletnie doświadczenie stylistki mody ślubnej Agnieszki Chudej, a także współpraca z wykwalifikowanymi profesjonalistami oraz firmami o ugruntowanej pozycji na rynku branży ślubnej pozwoliło na stworzenie i przygotowanie oferty produktów ekskluzywnych, niebanalnych i wyjątkowych. WHITE ANGEL to nowoczesny styl i design odzwierciedlony w autorskiej linii sukien ślubnych i wieczorowych stworzonych z dbałością o detale. W Atelier WHITE ANGEL zadbamy nie tylko o właściwy dobór sukni i dodatków ale sprawimy, że poczujesz się wyjątkowo i szczególnie.

Atelier jest utworzone w klimacie nowoczesnym, a zarazem bardzo przytulnym, łączenia kolorystyczne sprawiają, że wchodząc do atelier ma się odczucie bardzo eleganckiego miejsca. Marce bardzo zależy na podkreśleniu ekskluzywnego charakteru, bo w końcu suknia ślubna, którą kupuje Panna Młoda powinna być sprzedawana w szczególnych warunkach i z wyraźnym zaznaczeniem jakości produktu. W Atelier znajdują się kolekcje polskich projektantów: Joanna Niemiec Atelier , Igar, Gala, a w niedalekiej przyszłości pojawia również kolekcje z zagranicy.

WHITE ANGEL posiada również autorską linię sukien ślubnych i wieczorowych sygnowaną imieniem i nazwiskiem Agnieszki Chudej. Bardzo dużym plusem jest to,  że każda Panna Młoda może mieć możliwość drobnych zmian w niektórych modelach, co bardzo często ułatwia podjęcie decyzji i zbliża efekt do ideału. W Atelier istnieje możliwość wykonanie kreacji pod zamówienie specjalne, czyli projektowanie wraz z Klientką  suknię i wykonanie na podstawie Jej sugestii oraz na podstawie połączenia kilku modeli.

W Atelier dostępna jest bardzo znana Marka biżuterii, która jest wykonywana ręcznie z kryształów swarovskiego White Jasmine oraz przepiękne wianki tworzone ręcznie Lola White, a także wyjątkowe welony Marki Diamentia. W niedługim czasie powstanie również autorska linia WHITE ANGEL Baby Girls.

Atelier WHITE ANGEL Exclusive, ul. Szlenkierów 1 lok U4, 01-181 Warszawa www.whiteangel.com.pl

e: atelier.whiteangel@gmail.com,  tel. 601 766 044

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa