Baśniowa Róża

Profesjonalnie z entuzjazmem i kreatywnym spojrzeniem stworzymy Twoją wymarzoną oprawę florystyczną Ślubu i wesela.

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem florystki, która zajmie się kompleksowo dekoracją Waszego ważnego dnia, Baśniowa Róża to strzał w dziesiątkę ! 🙂

U nas zamówisz nie tylko piękne i świeże kompozycje kwiatowe na stoły gości, zadbamy całościowo o wygląd stołu prezydialnego, ściankę za Parą Młodą, o zmianę obrusów, kolorowe serwety, obrączki do serwet czy podtalerze pasujące do całości dekoracji. Chętnie doradzimy w wyborze rodzaju i koloru kwiatów, a także zestawieniu kolorów z salą, restauracją czy suknią ślubną.

Dla nas bukiet ślubny to świętość, poświęcamy mu najwięcej uwagi gdyż jest wizytówką całego naszego wystroju i spełnia bardzo odpowiedzialną funkcję podczas Waszego Ślubu. Wszelkie dodatki dla świadka, świadkowej czy rodziców Pary Młodej wykonane są z równą starannością i dopasowane do całości.

Nie zamykamy się na żaden styl, każdy jest nam bliski jeżeli trafia w Wasz gust, potrzebą najwyższą dla nas jest to, żeby to Wam podobała się nasza praca, ale i była zgodna z zasadami sztuki florystycznej.

Nasza oferta przygotowywana jest indywidulanie po krótkiej rozmowie i zdobyciu podstawowych informacji. Zależy nam na tym, aby lepiej poznać Wasz gust i potrzeby. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszamy do kontaktu.

www.facebook.com/BasniowaRoza

www.instagram.com/basniowaroza_florystyka/

 

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa