CZAS SIĘ WESELIĆ

Kochani narzeczeni!
Jeśli nie znaleźliście jeszcze odpowiedniej Fotobudki na swoje wesele, zapraszamy do Czas się Weselić!
Oferujemy duże, dotykowe lustro, które mówi i wyświetla zabawne animacje. Zdjęcia są bardzo wysokiej jakości i drukują się w zaledwie kilka sekund (w ilości dokładnie takiej, w jakiej goście sobie życzą!). Na koniec sesji zdjęcia można podpisać pisząc palcem po tafli lustra. Personalizowany podpis/rysunek również znajdzie się na wydruku.
Z lustrem zawsze przyjeżdżają dwie osoby, które dopilnowują wszystkiego tak, aby zabawa przebiegła pomyślnie! Zabierają ze sobą mnóstwo zabawnych gadżetów i tło fotograficzne, wybrane wcześniej przez Was.
Po zakończeniu zabawy wszyscy goście będą mogli pobrać zdjęcia z galerii online, a Wy dostaniecie je dodatkowo na pendrivie.

Mamy też żarówkowe napisy LOVE i MIŁOŚĆ oraz aparaty natychmiastowe.
Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową www.czassieweselic.pl i Fanpage Czas się Weselić.

 Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa