Czekolada w Butelce – ekskluzywne musujące wino o smaku czekolady

ZASKOCZ  SWOICH GOŚCI NIEZIEMSKIMI  DOZNANIAMI SMAKOWYMI

Czekolada w Butelce została stworzona, aby zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta i to, co najlepsze z dwóch światów: francuskiego wina i belgijskiej czekolady. Belgijska czekolada jest mieszana w innowacyjny sposób z najlepszej jakości winem Chardonnay z winnic z południa Francji. Proces ten  pozwala zachować kolor klasycznego, białego Chardonnay i uzyskać wino musujące o niepowtarzalnym smaku. To właśnie smak oraz  atrakcyjny, ekskluzywny design zapewniają klucz do sukcesu Czekolady w Butelce oraz uznanie i zachwyt zwolenników bąbelkowych doznań smakowych na całym świecie.

Odwiedź nasze stoisko( nr 14L) i odbierz swój specjalny RABAT! Zapraszamy również na prezentacje produktu z możliwością wygrania  czekoladowego szampana!  Sobota i Niedziela – godz. 13:30 – Scena Główna.

Zapraszamy do współpracy sklepy, restauratorów i event plannerów – z okazji targów przygotowaliśmy specjalne ceny na nasze produkty. Na hasło: Targi Ślubne Wedding PGE Narodowy – 15 % rabatu na zakup Czekolady w Butelce!

GRUPPO DISTRIBUZIONE    e-mail: office@gruppodistribuzione.pl   tel.  603 281 277

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa