Dajmler DB 18 z 1948 r.

Oferuję wyjątkowe auta, które wygodnie i z klasa zawiozą państwa do ślubu:

Dajmler DB 18 z 1948 r. dla 5 osób, oraz ekskluzywny Dajmler DS 420, który wygodnie przewiezie 7 osób.

Pojazdy są wyjątkowo wygodne i przestronne w oryginalnych barwach bardzo ładnie prezentuje się na uroczystościach ślubnych.

Posiadamy wolne terminy na 2019 i dalsze lata.

Udzielamy promocji na okręg Otwocki i Warszawę.

Auta są zadbane i bardzo wygodne z dużą ilością miejsca dla honorowych pasażerów na tylnej kanapie, zwracają uwagę swoim stylem i elegancją. Młoda para wynajmująca samochód zawsze jest w centrum uwagi. Zaletą pojazdów jest ich oryginalność i niepowtarzalność, są mało spotykanymi pojazdami na polskim rynku.

Dbamy o swoich klientów poprzez:

– niską cenę:

– kompletna usługa na terenie Warszawy nie przekroczy 1000 zł;

– punktualność:

-pojazd zawsze podstawiany jest w umówionym miejscu przed czasem;

– profesjonalną obsługę:

-pojazd zawsze jest czysty, przystrojony, pachnący i wypolerowany. Kierowca ubrany w garnitur i czapkę szofera, otwiera i zamyka drzwi;

– nielimitowany czas usługi:

-pojazd w umówionym dniu jest do dyspozycji klienta, umożliwiamy wykonanie sesji zdjęciowej w tym samym dniu;

– serwowany zimny szampan podczas przejazdu:

-kierowca posiada przenośną lodówkę i serwuje szampana w umówionym czasie.

Organizujemy również przejazdy okolicznościowe na rocznice ślubu, romantyczne randki, uroczyste kolacje, studniówki itp. – koszt dostosowany do klienta  w zależności od przejechanych kilometrów.

zabytkowydoslubu.pl

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa