DecoFloress & Wedding Planner 

DecoFloress & Wedding Planner oferuje kompleksowe planowanie wesel i usługi florystyczne, dzięki którym spełni się najpiękniejsze marzenie Młodej Pary.
Piękny ślub
Dekoracje weselne traktujemy indywidualnie i dbamy, by stanowiły piękną całość z priorytetowym uwzględnieniem sugestii klienta. Oferujemy oprawę florystyczną sali weselnej, kościoła, samochodu i szereg dodatków z użyciem kompozycji kwiatowych i akcesoriów dekoracyjnych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami i życzeniami klienta. Projektujemy również zaproszenia ślubne i zapewniamy dodatkowe atrakcje weselne takie jak np. fotolustro.
Bez stresu
Najważniejsza jest dla nas wizja klienta, a nasze realizacje mają być jej spełnieniem. Oferujemy planowanie wesela od A do Z, co pozwala uniknąć ogromnego stresu i gwarantuje spójność estetyczną całości.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach i zapoznania się z naszą ofertą.
Będziecie zaskoczeni! jakie promocje, rabaty i prezenty przygotowaliśmy specjalnie dla WAS! Do zobaczenia 🙂 www.decofloress.pl

 

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa