Delfina&Bartek

Jesteśmy marzycielami i to właśnie za pomocą marzeń stworzyliśmy pokazy, do których zabieramy Cię, byś odkrył to, co nieznane, poznał to, co niemożliwe i zachwycił się tym co nieoczywiste. W 2012 roku nasza miłość, marzenia i pasja zaprowadziły nas do programu MAM TALENT, który wygraliśmy.
Każdy z naszych występów artystycznych, to kwintesencja piękna ludzkiego ciała i jego ukrytych możliwości. Choreografia dopełniona akcesoriami, kreacjami, makijażem i światłem wzbudza podziw, zachwyt i niedowierzanie.
Tym razem chcemy zaprosić do naszego świata Ciebie i Twoich gości w czasie tego jednego jedynego dnia, dnia Twojego wesela.
Oferujemy różnorodne pokazy dopasowane do charakteru przyjęcia oraz sali. Na targach  Delfina&Bartek wystąpią na scenie, a po występach spotkają się z osobami odwiedzającymi targi na stoisku, dla których przygotowali specjalne targowe oferty. Zapraszamy!

Oferta występów: www.delfinaibartek.com.pl/oferta-pokazow

Oferta specjalna na Targi Ślubne Wedding:
• 20% rabatu dla Par, które zarezerwują nasz wstęp na Targach
• 10% rabatu dla osób, które zarezerwują nasz wstęp do 30 kwietnia 2020 r.

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa