Filmowe Wesele

Filmowe Wesele (film i fotografia)
Filmowe Wesele specjalizuje się w  filmie i fotografii najwyższej jakości.
Przy realizacji używamy wszystkich dostępnych efektów kinowych, aby oddać  w gustowny i artystyczny sposób magię tego ważnego dnia. Cały zespół to absolwenci wyższych szkół artystycznych.
Nasze główne atuty:
– pracujemy na kamerach DSLR (lustrzanki Canon), dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać kinową głębię ostrości,
– używamy flycam’a, dzięki temu ujęcia są stabilne i dynamiczne,
– wykorzystujemy niezależny cyfrowy rejestrator, co daje czysty, pozbawiony szumów dźwięk,
– posiadamy przenośny wysięgnik kamerowy (płynne ujęcia w ruchu z wysokości do 4m nad ziemią).

www.filmowewesele.pl

www.facebook.com/FilmoweWesele/

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa