Foty Ślubne

 

Fotyslubne.com to świeże i nietuzinkowe podejście do fotografii ślubnej. Staram się uciekać od utartych szlaków i szablonów, z którymi kojarzony się ten rodzaj zdjęć…Dynamiczne i pełne pozytywnych emocji reportaże oraz subtelne i sensualne plenery – bez stresu i pośpiechu.
Jeśli tego potrzebujecie, cichutko szepnę Wam na ucho, co delikatnie poprawić by zdjęcia z tego wymarzonego dnia stały się tą jedyną i niepowtarzalną pamiątką.
Uwielbiam to, co robię… tym bardziej, gdy kochający się ludzie ufają mi, powierzając udokumentowanie ich zaślubin właśnie mnie. To dawka niesamowitej energii i satysfakcji, jeśli razem możemy stworzyć tak wyjątkową pamiątkę.
W czasie targów zapraszam Was do odwiedzenia naszego stanowiska, a w wolnej chwili wejdźcie na moją stronę www.fotyslubne.com… może to właśnie mnie szukacie.

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa