Gagliardi Polska

Witamy w Gagliardi, domu luksusowego włoskiego krawiectwa. Marka łączy w sobie dziedzictwo oraz nowoczesne spojrzenie, tworząc styl żywy i ponadczasowy, ale nie staromodny. Czerpiemy tradycję z włoskiego krawiectwa pozostając w obrębie klasycznych zasad, dlatego nasze produkty są bardziej ewolucyjne niż rewolucyjne.

W Gagliardi rozumiemy to, że wiedza pozostająca w harmonii z doświadczeniem, innowacyjnością technologiczną, wysokiej jakości tkaninami oraz produkcją pokazuje, że odzież to coś więcej niż tylko kawałek materiału – to sztuka.

Salvatore „Gagliardi” Borg był zdeterminowany, aby dostarczyć ekskluzywnej jakości modę, dostępną dla każdego. Jego kolekcje odzwierciedlały subtelną elegancję przywodzącą na myśl lepszą stronę życia . Zależało mu, żeby mężczyźni w jego ubraniach z łatwością wyróżniali się z tłumu przez to, że są wyjątkowo dobrze ubrani oraz aby wzbudzali szacunek.

Gagliardi to przede wszystkim garnitury uszyte z najlepszych włoskich materiałów, takich tkalni jak: Loro Piana, Ermenegildo Zegna, Lanificio F. LLI Cerutti, Vitale Barberis Canonico czy Reda.

Reasumując, marka Gagliardi przykuwa uwagę mężczyzn, którzy cenią sobie wysoką jakość i design w przystępnej cenie.

gagliardi.eu

facebook.com/GagliardiPolska/

instagram.com/gagliardipolska/

 

 

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa