Goweddi meble & dekoracje ślubne

Goweddi to jedyna w swoim rodzaju wypożyczalnia pięknych i wyjątkowych mebli oraz dekoracji ślubnych.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz mebli na specjalne okazje. Wszelkiego rodzaju krzesła, kanapy, siedziska- a także stoliki, meble ledowe oraz różnego rodzaju dekoracje. Nasze doświadczenie w projektowaniu oraz praktyczne podejście, pozwalają nam stworzyć atmosferę na wysokim poziomie. W każdy projekt wkładamy nasze serce i zaangażowanie!  Dostarczamy produkty wysokiej jakości a wraz z nimi tworzymy niezapomniane projekty 🙂  Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy autorskie linie mebli.  Zawsze dbamy by nasze meble świeciły przykładem jakości i komfortu użytkowania. Działamy na terenie całej Polski.

Oferujemy kompleksową obsługę projektu, wynajmu a także transportu mebli w wyznaczone miejsce.

Jesteśmy tu dla Ciebie 🙂

goweddi.pl

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion