goWeedi – meble i dekoracje ślubne

goWeedi to marka stworzona stricte dla branży ślubnej. Jest to piękna kolekcja starannie wyselekcjonowanych mebli i dekoracji  ślubnych przeznaczonych na wynajem.

W asortymencie znaleźć można szeroką gamę wysokiej jakości krzeseł, sof, foteli, stolików po różnego rodzaju dekoracje.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do wedding planerów, przyszłych Par Młodych, a także do miłośników niepowtarzalnych wrażeń estetycznych. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, zapewniając wyjątkową obsługę oraz dbałość o szczegóły.

Uwielbiamy towarzyszyć zakochanym w tworzeniu niezapomnianych historii opowiadanych naszymi meblami.

goWEDDI pomaga urzeczywistnić marzenia każdej Młodej Pary!

goWEDDI

 

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa