haratyk

Przyszły Pan Młody znajdzie u Haratyka nie tylko gotowe projekty, ale także pełne wsparcie przy przygotowaniu garnituru na miarę. Doradzamy przy wyborze tkaniny, poszczególnych elementów kroju, dodatków, (począwszy od  elementów wykończenia, po koszule, muszki i poszetki).  Wychodząc z założenia, że najważniejszym elementem dobrego stroju jest jego jakość, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę oczekiwania Pana Młodego.

Marka założona przez Wojtka Haratyka, który od lat łączy tradycyjne krawiectwo z nowoczesnym minimalizmem, uzupełniając swoje projekty awangardowymi elementami. Zadebiutował w 2010 roku na OFF Festival w Kielcach, pokazując kolekcję męską, za którą otrzymał wyróżnienie. Trzykrotnie prezentował swoje ubrania podczas autorskich pokazów w ramach łódzkiego Fashion Week Poland. Haratyk dwukrotnie nominowany był do nagrody Esquire’a w kategorii (Moda&Design oraz Projektant Roku). Flagowy sklep przy warszawskiej ul. Tamka znalazł się w zestawieniu 10 najpiękniejszych butików w Polsce wg. magazynu ,,Vogue Polska”

Dla Wojtka Haratyka najważniejsza jest praca z tkaninami i dbałość o każdy drobny szczegół.

Marka specjalizuje się w kolekcjach ready-to-wear oraz made to measure. Każdy produkt to efekt współpracy marki Haratyk z najlepszymi producentami tkanin (przede wszystkim z Włoch) i doświadczonymi rzemieślnikami z różnych regionów Polski – z Warszawy, Mazur, Pomorza oraz Łodzi.

Więcej informacji na www.haratyk.com.pl oraz w flagowym butiku Haratyk, ul. Tamka 37 Warszawa.

 

facebook.com/wojtekharatyk

instagram.com/haratyk/Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa