Magiczne Zwierciadło

Szukasz nietypowej atrakcji na wesele? Chcesz zapewnić swoim gościom wyjątkową zabawę?

Fotolustro z pewnością Ci w tym pomoże‼️😊
Interaktywne 65 calowe lustro różni się od tradycyjnej fotobudki dotykowym panelem, dzięki któremu można dodać emotikonki i podpisać zdjęcie, w lustrze można zobaczyć jak się wygląda. To forma rozrywki która zaskakuje swoimi możliwościami. Setki gadżetów sprawią, że wasze zdjęcia będą świetną pamiątką – każdy w kilka sekund może mieć swoją kopię.
Posiadamy największe dotykowe 65 calowe fotolustro na rynku – Premium 4k.

 

W cenie pakietu otrzymujesz:

  • Nielimitowaną ilość zdjęć podczas imprezy dla każdej osoby na zdjęciu
  • Dwóch animatorów do pomocy i obsługi sprzętu,
  • Pendrive ze wszystkimi zdjęciami,
  • Dmuchana ścianka wraz z czerwonym dywanem i słupkami dekoracyjnymi,
  • Personalizowana grafika wydruków – Ty wybierasz szablon a my je personalizujemy odpowiednio.

Zapraszamy do kontaktu!
www.magiczne-zwierciadlo.pl

kontakt@magiczne-zwierciadlo.pl

facebook.com/magicznezwierciadlofotolustro/

 

 

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa