Melody

Melody zostało założone przez Julię i Mikołaja. Julia jest wielkim łasuchem, która uwielbia wszystko co wyjątkowe, słodkie i ortodoksyjnie naturalne. Jeśli nie ma Julii w lodziarni to pewnie przygotowuje się do koncertu. Ostatnio występowała w Carnegie Hall w Nowym Jorku! To ona jest pierwszym recenzentem słodkich kompozycji Mikołaja, którego przygoda z cukiernictwem zaczęła się w Londynie, gdzie spróbował po raz pierwszy paryskich makaroników i gdzie stawiał pierwsze kroki w roli cukiernika. Po powrocie do Polski współtworzył znaną cukiernię Sucré. To on jest twórcą wszystkich receptur Melody i spiritus movens całego przedsięwzięcia, a jego pasja do poszukiwania tego, co nowe i pyszne sprawia, że Melody ciągle zaskakuje nowymi smakami.

melody.pl

facebook.com/melodynaturalne/

 

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa