MiamiWars.pl

Nie trzeba wyjeżdżać z miasta, aby zorganizować idealne przyjęcie na łonie natury i na Wiśle!

W samym centrum Warszawy, na Cyplu Czerniakowskim położonym malowniczo nad Wisłą znajduje się klubokawiarnia Miami Wars, która oferuje niezapomniane przygody na rzece. Rejsy szybkimi motorówkami o zachodzie słońca, czy uwielbiane przez mieszkańców Warszawy brunche i kolacje na Wiśle, serwowane na pokładzie dużych piknikowych łodzi to atrakcje idealne dla par i większych grup takich jak wieczory panieńskie i kawalerskie. We flocie Miami Wars znajduje się również nowoczesna barka idealna do zorganizowania kameralnego przyjęcia na rzece.

Lokal oferuje doskonałą przestrzeń dla imprez zorganizowanych – na dwóch poziomach plenerowego, ale częściowo zadaszonego lokalu, znajduje się najpiękniejsza strefa relaksu i imprez nad całą Wisłą, a także znakomicie wyposażony bar, serwujący koktajle na świeżych owocach. Aranżacja lokalu nawiązuje do stylistyki kolonialno-egzotycznej, która wprowadza gości w dobry nastrój i stwarza bardzo dobre warunki do zdjęć:)

miamiwars.pl

 

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa