Och! ślub

Och! Ślub

Firma stworzona z marzeń – marzeń o pięknym ślubie i weselu, dlatego Och! Ślub to agencja ślubna złożona z wedding plannera,  firmy dekoratorsko-florystyczna oraz wypożyczalni dekoracji ślubnych w jednym!

ORGANIZACJA ŚLUBÓW, WESEL i EVENTÓW

Mamy przepis na wydarzenie „WOW” dla Ciebie i Twoich gości. Dla nas nic nie jest niemożliwe.

W Warszawie, Krakowie, Polanicy czy Pszczynie ….tworzymy magię!

Niezależnie od tego, czy jest to ślub na 500 osób, czy kameralne przyjęcie dla 50 gości, jesteśmy Twoją profesjonalną agencją ślubno- eventową.

Zajmujemy się wszystkimi aspektami Twojego wydarzenia, od wyboru podwykonawców, poprzez tworzenie kwiatów i dekoracji, światła i dźwięku, projektowanie artykułów papierniczych, wyboru sali a także zarządzanie budżetem.

Łączymy Twoje oczekiwania i naszą wiedzę, aby stworzyć wyjątkowy wydarzenie, abyście mogli przeżyć magiczne chwile.

Wspólnie możemy  zorganizować Wasze wymarzone  wesele lub event  firmowy. My zadbamy o wszystko, a Wy cieszycie się chwilą. Doskonałość to nasza działka a  Wasza satysfakcja to nasz cel!

PRACOWNIA FLORYSTYCZNO-DEKORATORSKA

Jeśli marzycie o przepięknych kwiatach i dekoracjach na Waszym weselu – my się tym zajmiemy!

Dopasujemy całość dekoracji do Waszego gustu oraz charakteru sali weselnej

Dekorujemy sale weselne, kościoły, altany plenerowe a także wykonujemy florystykę osobistą-bukiety dla Panny Młodej, butonierki, korsarze

WYPOŻYCZALNIA DEKORACJI

W naszej ofercie znajdziecie także usługę wypożyczenia elementów dekoratorskich. W ofercie znajdą Państwo gotowe rozwiązania dekoracyjne.

www.ochslub.plMiejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa