Ortho Esthetica – klinika stomatologiczna

Już wkrótce staniecie na ślubnym kobiercu, być może rozpoczęliście już przygotowania do tego ważnego wydarzenia, a może jeszcze wszystkie etapy przed Wami… Jedno jest pewne, TEN dzień musi być wyjątkowy, wszystko musi być w nim wyjątkowe, wręcz doskonałe, takie też powinny być Wasze uśmiechy, radosne… od ucha do ucha. Zatem sprawdźmy. Stajecie przed lustrem, spoglądacie na swój uśmiech i… coś Wam nie pasuje? Jeśli tak, to w naprawdę prosty sposób i stosunkowo szybko pomożemy Wam zmienić go w prawdziwie gwiazdorski pełny radości uśmiech.

Cieszcie się pięknym uśmiechem w tym najważniejszym dniu Waszego życia. Odwiedźcie nasze stoisko na targach i dowiedzcie się co możemy dla Was zrobić. Przygotujemy dla Was wizualizację leczenia ortodontycznego niewidocznymi nakładkami INVISALIGN. A dla tych, którzy nie potrzebują leczenia aparatem przedstawimy tańszą i szybszą alternatywę do licówek porcelanowych, alternatywę, która nie zniszczy Waszych zębów, a sprawi, że w ciągu jednego dnia będziecie mogli cieszyć się swoim „Hollywood smile”.

Już dziś powiedz TAK swoim zębom i uzyskaj wyjątkowe rabaty na nasze usługi.

Czekamy na Was, na Ciebie i Twoją lepszą połowę 🙂

Do zobaczenia!

 

orthoesthetica.pl

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa