Paper Love

Paper Love stworzyliśmy z pasji do druku oraz z miłości do piękna. Nasze zamiłowanie do estetyki i fascynacja możliwościami wykorzystania papieru oraz elementów zdobniczych, sprawią, że Ten Dzień będzie wyjątkowy! Zaproszenia oraz dodatki ślubne wykonujemy z najwyższą starannością, by każdy element był idealnie wykończony.

W ofercie posiadamy również Projekt Indywidualny. Jeśli w Waszych głowach jest już pomysł na wymarzone zaproszenie, zgłoście się do Nas!

Nasza oferta obejmuje:

– Zaproszenia ślubne

– Zawieszki na butelki

– Podziękowania dla rodziców i  gości

– Księgi gości

– Tablice z rozmieszczeniem gości

– Winietki

– Pudełka na koperty, obrączki, upominki

– Menu

– numery stołów

– Topperki na tort i inne

Oraz Zaproszenia i Kartki okolicznościowe na:

– Chrzest

– Komunię Świętą

– Urodziny oraz Imieniny

I wiele innych

Pracujemy w oparciu o różne materiały: papier, drewno, filc, plexi i wiele innych.

paperlove.com.pl

facebook.com/PaperLoveArtystycznaPapeteria/

instagram.com/papeteria_paperlove/

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa