PIĘKNIE I ZDROWO – Aloe vera Forever

Nazywam się Emilia Młynik , z wykształcenia jestem kosmetologiem. Moją pasja jest zdrowie i uroda 💪🏻💄.Wielkie znaczenie ma dla mnie jakość i naturalność produktów bo właśnie tak najlepiej uzyskuje się niesamowite efekty .
Te wszystkie cechy posiadają produkty forever . Niesamowity skład i skuteczność w działaniu . Jako kosmetolog jestem pod wrażeniem tak dobrze dobranych składników . Liczne certyfikaty i miliony badań nad produktami dają nam pewność cennego produktu . 💚💚💚
W ofercie mamy przede wszystkim miąższ aloesowy, linie kosmetyczną oraz suplementację . Większość tych produktów jest na bazie stabilizowanego miąższu aloesu. Zyskujemy zdrowie i piękny wygląd , działamy nie tylko od zewnątrz ale głównie od wewnątrz .
Aloes działa 4 razy bardziej nawilża skórę niż woda!!! a nawet najbardziej profesjonalne kosmetyki na pierwszym miejscu w składzie maja wodę tu jej NIE MAMY ! bo w naszych produktach na pierwszym miejscu jest ALOES – Roślina z cudownymi właściwościami .  Zapraszam do zapoznania się z bogatą ofertą produktów.

FB: Pięknie i Zdrowo

By kupować samodzielnie w hurtowni wejdź :
Www.480900035320.fbo.foreverliving.com
💚wybierz zakładkę dołącz „+” wpisz dane kontaktowe ✍️
💚ciesz się zakupami z 15%-48% stałym rabatem

A może szukasz dodatkowego źródła dochodów lub stałego ? Zapraszam do współpracy 😊
Emilia Młynik
E-mail: emilia.mlynik@op.pl
Tel. 728526006

 

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa