Prezent w balonie

Przedstawiam Wam nowość na warszawskim rynku a jednocześnie hit , który wywoła niesamowite wrażenie na osobie obdarowywanej.

Prezent w balonie !

Zasada jest prosta.

Dostarczasz do punktu w Warszawie produkty , dobieramy dodatki a następnie odbierasz pięknie zapakowany prezent w balonie.

W ofercie znajdziecie również personalizowane napisy.

Omawiany tekst , przygotowuję projekt, drukuję i naklejam na balona 🙂

Dzięki napisom sprawicie , że Twój prezent w balonie będzie wyjątkowy i niepowtarzalny.

Prezent w balonie idealnie sprawdzi się w formie podziękowań na weselu dla rodziców , dziadków czy świadków .

Wykorzystasz go jako prośba o błogosławieństwo czy prośba o świadkowanie.

A jeżeli chcesz podziękować swoim najbliższym za obecność na wieczorze panieńskim czy kawalerskim, to taka forma podziękowań sprawi im mnóstwo radości 🙂

Zapraszam do mojego stanowiska aby zobaczyć realizacje ślubne a także aby porozmawiać o Waszych pomysłach 🙂

 

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa