Spichlerz Villa Park Julianna

Zrobimy wszystko, aby dzień, w którym wypowiecie sakramentalne „Tak” był dla Was wyjątkowy.

Loftowy charakter obiektu wzbogacają wspaniałe zakątki Patio z kominkiem. Na antresoli znajduje się pięknie oświetlony drewniany bar z którego rozpościera się widok na salę balową i drzewa oliwne oraz roślinność pnącą się po Spichlerzu. Wszystko to nadaje temu miejscu niepowtarzalny toskański klimat.

Pracujący w naszej restauracji szef kuchni przygotuje dla Gości pyszne potrawy i zadba o to, aby każdy znalazł coś dla siebie. Organizacja tak wielu wesel sprawiła, że doskonale wiemy jakie dania cieszą się największą popularnością i chętnie pomożemy naszym klientom przy ich wyborze, jeśli nie będą przekonani na co się zdecydować.

Naszym celem jest zadbanie o to, aby ten niezwykły dzień był wyjątkowy dla Młodej Pary, a Goście wspominali go z uśmiechami na twarzach. Pomagając w organizacji staramy się trochę odciążyć i odstresować Nowożeńców, którzy i tak mają do załatwienia wiele innych spraw. Jeśli chcecie zapamiętać swój ślub na zawsze, to zorganizujcie go w Spichlerzu! spichlerz.villajulianna.pl

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa