Syta 93

SYTA 93 to idealne miejsce na przyjęcie dla Państwa Młodych idealnie wpisuje się wystrojem do okazji. Dużo zieleni, odpowiednio nakryte i udekorowane stoły, wygodne fotele. Jednym słowem urocze, klimatyczne miejsce, gdzie na pewno zarówno Państwo Młodzi jak i ich Goście będą czuli się swobodnie. Przeszklony świetlik również dodaje uroku całemu wnętrzu. W związku z tym, że mamy fortepian, gwarantujemy muzykę na żywo. Oprawa muzyczna w pełni zależy od oczekiwań Pary Młodej. Nie będzie również problemu z DJ bądź zespołem muzycznym. Poza wymienionymi wyżej możliwościami, mamy jeszcze wiele atrakcji. Jedną z nich jest możliwość zawiezienia Państwa do Ślubu zabytkowym Fordem Mustangiem.

W naszej restauracji, jest również możliwość ślubu w plenerze. Dach naszej restauracji jest przewidziany na tego typu uroczystości. Dekorujemy całą przestrzeń tak, aby Młodzi i ich Goście czuli się jak w rajskim ogrodzie.

Z przyjemnością zapraszamy wszystkich Państwa do naszej restauracji, abyście mogli zobaczyć wnętrza, posmakować kuchni. Będziemy mogli wtedy również porozmawiać o szczegółach tego jakże ważnego dnia. www. syta93.com.pl

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za organizację przyjęć:

Menager: Anna Olkowska tel. 506 309 825

Kontakt do restauracji: tel. 500 071 539,  biuro@syta93.com.plMiejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa