Juliette Atelier – zupełnie nowatorskie modele sukien ślubnych przełamując powielane schematy

WEDDING | 2023, 03, 02

Juliette Atelier z siedzibą przy ul. Mokotowskiej 7 w Warszawie to już prawdziwa legenda w branży ślubnej. 20 letnie doświadczenie w kreowaniu mody ślubnej na polskim rynku sprawia że projekty od Juliette Atelier niezmiennie od lat wprawiają w zachwyt  Panny Młode z całej Polski jak również ze świata. Na każdy nadchodzący sezon założycielka i projektantka marki Asia Kubiak tworzy zupełnie nowatorskie modele sukien ślubnych przełamując powielane schematy. W taki sposób powstają kultowe projekty od Juliette Atelier które Panny Młode niezmiennie kochają i wybierają na swój ślub. Znakiem rozpoznawczym marki jest lekkość oraz szlachetność tkanin które już  przy pierwszym dotyku ukazują swoją delikatność i miękkość. 

Projektantce w niezwykły sposób udaje się tworzyć projekty w różnych stylach od ponadczasowej klasyki, poprzez glamour aż do boho przy jednoczesnym zachowaniu pełnej spójności estetycznej. Bezbłędność w  konstrukcjach form tych niezwykłych sukien wynika z wieloletniego doświadczenia oraz najwyższego krawieckiego kunsztu miarowego szycia. 

Juliette Atelier Team tworzą Kobiety dla Kobiet, pasjonatki dzielące się swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem z miłością. Bo każda suknia od Juliette Atelier jest – made with love.  Zapraszamy na stoisko www.juliette.com.pl 

 KUP BILET

KUP BILET

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion