Art of Wedding – z organizacji wesel uczyniłyśmy sztukę

WEDDING | 2022, 09, 22

Katarzyna Karpińska & Ilona Kołacz

Jesteśmy jednymi z prekursorek polskiego wedding planningu. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji szytych na miarę przyjęć weselnych z prawdziwym rozmachem. Rzeczywistość, którą dla Was wykreujemy, będzie odzwierciedleniem Waszych charakterów i wszystkiego, co kochacie.

Nasza filozofia oraz 10-letnie doświadczenie na rynku sprawiły, że Art of Wedding jest dziś uznanym autorytetem w branży ślubnej. Media zapraszają nas do siebie w roli ekspertek, gdzie komentujemy, opiniujemy i wyznaczamy trendy. Jednak mimo takiej renomy nie spoczywamy na laurach i stale udoskonalamy swoje usługi. Śledzimy kierunki rozwoju branży ślubnej na całym świecie oraz wdrażamy innowacyjne rozwiązania. 

Rozwijamy także kompleksowy program edukacyjny dla wedding plannerów oraz prowadzimy szkolenia dla Panien Młodych, pragnących samodzielnie zorganizować swój ślub i wesele.

Art of Wedding – www.artofwedding.plKUP BILET

KUP BILET

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion