Sztuką jest… przekuć meteor w OBRĄCZKI – bezpłatne pokazy i warsztaty dawnego jubilerstwa

WEDDING | 2023, 02, 22

Galeria Biżuterii Artystycznej Sławomira Dereckiego to jedyne w swoim rodzaju miejsce w Polsce. Powstająca tu biżuteria to propozycja dla prawdziwych koneserów, którzy nie zadowalają się tradycyjnymi wyrobami, a tylko czymś naprawdę wyjątkowym. Te unikatowe rzeczy to na przykład obrączki z meteorytami, czy też pierścionki i wisiorki z elementami biżuterii z czasów starożytnych.

Co jest takiego wyjątkowego w biżuterii z meteorytami? Sławomir Derecki – mistrz złotnictwa i jednocześnie członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Kolekcjonerów i Poszukiwaczy Meteorytów – ma na to bardzo prostą odpowiedz. A mianowicie, że naszą Ziemię w dłoni może mieć każdy, ale fragmenty gwiazd są już tylko dla wybranych.

WYGRAJ OBRĄCZKI PODCZAS TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING 

 

Sztuką jest… przekuć meteor w OBRĄCZKI. Bo niełatwo dotknąć gwiazd, a jeszcze trudniej zatrzymać je na zawsze przy sobie. Udaje się to dzięki Sławomirowi Dereckiemu. Jego rzemiosło najwyższej próby przekuwa metal, obrabia kamienie, zaklinając je w nieśmiertelne pamiątki. To sztuka dla tych, którzy cenią rzeczy robione ręcznie i niepowtarzalne.

 

W ofercie Galerii znajdą Państwo obrączki z szeregiem meteorytów, które przed laty spadły na Ziemię. Osoby, które chciałyby poznać biżuterię inną od tej z meteorytami, mają również szansę poszukać unikatowych wyrobów powstałych ze złota. Wśród meteorytowych obrączek, można będzie przymierzyć czarne obrączki z kolekcji „Onyx” inspirowane historią miasta Brzegu, klasyczne już „Apodis” czy „Coma Berenices”, mającymi premiery w Katowicach i Warszawie, także z oprawionymi diamentami. Obrączki powstając nawet kilka tygodni swoje życie zaczynają w różnych kuźniach – Sławomira Dereckiego czy u Tyvodara. W ofercie znajdą się także wyroby słowiańskie czy nordyckie. Wszystkie modele wykonywane są na zamówienie, a Galeria będzie starała się zrealizować najbardziej personalne projekty.

 

 

Pokazy z możliwością wykonania obrączek „przedślubnych”

Na stoisku Galerii Derecki odbędą się pokazy dawnego złotnictwa oraz wykuwania obrączek. Będzie można spróbować swoich ślub w wykuwaniu srebrnych obrączek przedślubnych. Wszystkie prace wykonywane będą ręcznie, przy użyciu tradycyjnych metod i narzędzi na ponad 150-letnim stole warsztatowym.

Pokazy są nieodpłatne – obrączkę można będzie zatrzymać w zamian za opinię w mediach społecznościowych z relacją z wydarzenia.

 

 KUP BILET

KUP BILET

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion