Olśnij wszystkich idealnym uśmiechem dzięki innowacyjnej metodzie wybielania zębów

WEDDING | 2020, 06, 03

Jeden z najważniejszych dni zbliża się wielkimi krokami. Wszystko już zaplanowane – ustalona data, wybrana wymarzona suknia, romantyczna fryzura, zamówiony bukiet z ulubionych kwiatów. W tym dniu, który jest jednym z najważniejszych w życiu, każdy z nas chce wyglądać nieziemsko! Jako para młoda będziemy w centrum zainteresowania naszych rodzin i przyjaciół. Te piękne chwile zostaną utrwalone na filmikach i tysiącach zdjęć. Przez cały dzień zewsząd dobiegać będą do nas słowa najbliższych – “uśmiechnij się”.  Pamiętajmy więc, by odpowiednio wcześnie zadbać o zęby, by były zdrowe i równie śnieżnobiałe jak suknia i męska koszula. Tak, aby nieskrępowanie i w pełni wykorzystać wypełniającą nas radość.

Ile czasu potrzebujemy na wybielenie zębów przed ślubem? Niezależnie od wybranego zabiegu, jest kilka zasad, których należy przestrzegać przed przystąpieniem do wybielania zębów. Przedstawiamy je poniżej:

1. Przede wszystkim należy odwiedzić stomatologa i odpowiednio przygotować zęby do wybielania. Zęby muszą być wyleczone z wszelkich ubytków. Jama ustna i dziąsła powinny być wolne od stanów zapalnych. Dlatego wybielanie zębów należy zaplanować już na samym początku naszych przygotowań, by w razie potrzeby je najpierw wyleczyć.

2. Nie pozostawiaj wybielania na ostatnią chwilę – nie zawsze uzyskamy wymarzony efekt, w krótkim czasie. Aby usunąć przebarwienia z naszych zębów potrzebujemy co najmniej 12 dni. Jeżeli zostawimy wybielanie na ostatnią chwilę, możemy wpaść w panikę i zastosować środki wybielające, w nieodpowiedni sposób, np. stosując za dużo wybielacza lub trzymać go dłużej niż wyznaczony w instrukcji czas. Może, to spowodować podrażnienie dziąseł, zębów oraz niepożądane reakcje, np. alergiczne.

3. Najlepiej zacząć kurację minimum dwa tygodnie przed ślubem. Jeśli zamawiamy zestaw wybielający z lampą LED oprócz czasu kuracji, musimy doliczyć dostawę, która trwa ok. 48h. Warto wybrać markę, która ma doświadczenie i wiele efektów klientów na swoich mediach społecznościowych, jak np. Mr.Whitening.

7. Uważaj na płyn do płukania jamy ustnej – alkohol w płynach do płukania ust może wysuszać wypełnienia dentystyczne, tj. wypełnienia kompozytowe. Może także osłabić ogólną strukturę zębów, dlatego najlepiej jest płukać jamę ustną, naturalnymi i bezbarwny płynami.

8. Naucz się pić przez słomkę – kawa, herbata, soki popijane przez słomkę nie mają styczności z zębami, tym samym nie powodują przebarwień. Pamiętajmy o ekologii i używajmy słomek biodegradowalnych lub wielokrotnego użytku.

Wprowadzając w odpowiednim czasie powyższe zasady i wybierając idealną metodę wybielania zębów, jaką jest zestaw do domowego, bezpiecznego i skutecznego wybielania zębów, Mr.Whitening, możemy być pewni, że na naszym weselu olśnimy wszystkich, a nasz idealny uśmiech będzie nam towarzyszył ilekroć sięgniemy po zdjęcia, z tego wyjątkowego dnia.

 

 Magazyn Wedding

Magazyn Wedding

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa