Targi Ślubne Wedding – kilka ważnych informacji organizacyjnych!

WEDDING | 2021, 09, 30

Dostajemy bardzo dużo zapytań o szczegóły logistyczne związane z Targami Ślubnymi Wedding – co nas niesamowicie cieszy, bo oznacza, że tłumnie się do nas wybieracie. W związku z tym mapka oraz garść informacji:

KASY BILETOWE CZYNNE W DNI TARGOWE – KOSZT BILETU 35 PLN/OS

Kiedy się widzimy?

Spędź z nami niesamowity weekend !

  • 02  PAŹDZIERNIK (sobota ) godzina 10:00 – 17:00
  • 03 PAŹDZIERNIK (niedziela) godzina 10:00 – 17:00

Do zobaczenia!

Jak dojechać na miejsce?

Targi odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie:

  • PGE Narodowy, al. Poniatowskiego 1, Warszawa – OD STRONY WISŁY UL.WYBRZEŻE SZCZEŚCIŃSKIE 
  • Gości odwiedzających z samochodami zapraszamy do bramy nr 6, od strony ul. Wybrzeże Szczecińskie, za którą zostawią auto na podziemnym parkingu
  • Gości, którzy przybędą komunikacją miejską zapraszamy do bramy nr 5, od strony ul. Wybrzeże
    Szczecińskie

Dzieci do lat 12 lat – wchodzą za darmo.

UWAGA: Bilet nie upoważnia do handlu i dystrybucji materiałów reklamowych na terenie Targów.

 Magazyn Wedding

Magazyn Wedding

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa