PARTNER MERYTORYCZNY – ASPIRE

WEDDING | 2016, 10, 23

ASPIRE – TWÓJ PLAN NA WESELE
Aspire to jedna z pierwszych agencji wedding plannerskich w Polsce. Założona została w 2005 roku przez Katarzynę Gajek – reżyserkę, wizjonerkę, scenarzystkę i jednocześnie producentkę niezapomnianych spektakli ślubnych. Katarzyna Gajek to niekwestionowany autorytet w zakresie planowania i organizacji uroczystości ślubnych. Jest wedding plannerką odpowiedzialną za organizację ślubu i wesela m.in. Małgorzaty Kożuchowskiej, Katarzyny Zielińskiej, Marty Żmudy-Trzebiatowskiej, Agnieszki Hyży, Doroty Zawadzkiej, Lucasa Podolskiego czy Jakuba Rzeźniczaka. Często zapraszana jako ekspert do programów radiowych i telewizyjnych promuje zawód konsultanta ślubnego i przekonuje do korzystania z profesjonalnej pomocy przy organizacji ślubów i wesel. Indywidualne podejście do narzeczonych, otwartość na ich pomysły, ponadprzeciętna rzetelność i wyłącznie renomowani podwykonawcy to cechy charakterystyczne oferty Aspire. W Aspire wiemy, jak ważne jest nie tylko efektowne zakończenie, ale także bezstresowe przygotowywanie ślubnych ceremonii. Dlatego gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie i kierujemy je do wymagających par, oczekujących bliskiej współpracy i wsparcia w każdym aspekcie ślubnych przygotowań. Pomoc Kasi Gajek i Aspire jest gwarancją satysfakcji. Konsultant ślubny to wizytówka Pary Młodej, dlatego tak ważne jest wyczucie sytuacji, wyrafinowanie, takt i kultura. Nie są to jednak wyłącznie warunki sine qua non udanej uroczystości ślubnej, ale przede wszystkim nasz codzienny styl bycia i relacji, jakie nawiązujemy z klientami. Bez pasji, którą wkładamy w swoją pracę, nie udałoby się przygotować perfekcyjnie żadnej uroczystości. Wierzymy zatem, że pełna satysfakcja z idealnego ślubu i szczere wzruszenia Młodej Pary staną się wkrótce, przy naszej skromnej pomocy, Państwa osobistym doświadczeniem.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE
Agencja Aspire jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się agencji ślubnych w Polsce, czynnie kształtujących i rozwijających rynek usług profesjonalnych związanych z organizacją ślubów i wesel. W 2009 roku wydaliśmy cieszącą się dużą popularnością książkę – Poradnik bez kantów – Ślub i wesele. Jest to kompendium wiedzy z zakresu przygotowań i uroczystości ślubnych, podejmujące szeroką tematykę od zagadnień formalnych, przez organizacyjne, aż po okolicznościowy savoir-vivre. W 2015 roku nakładem wydawnictwa Zwierciadło ukazała się druga książka autorstwa Kasi Gajek, pt. Ślub doskonały. To pięknie wydany i opatrzony wspaniałymi fotografiami z polskich uroczystości ślubno-weselnych, zbiór odpowiedzi na ponad 150 pytań, jakie zadają sobie narzeczeni planujący ślub i wesele. Mamy doświadczenie w pracy dla najbardziej wymagających klientów z Polski, z Wielkiej Brytanii, z Australii, ze Stanów Zjednoczonych, z Kanady, Rosji, Hiszpanii, Szwajcarii, Bośni i Hercegowiny, Grecji, Kazachstanu, Norwegii czy Włoch. Do tej pory z naszych usług skorzystało prawie 300 par, w tym wielu znanych artystów, dziennikarzy, sportowców i biznesmenów, takich jak Lucas Podolski i Monika Puchalski, Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski, Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając, Pamela Bem i Jan Niedziałek, Dorota Zawadzka i Robert Myśliński, Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula, Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży, Malwina i Francesco Pini, Iwona Cupiał i Tomasz Targowski. Kompleksowa wiedza oraz wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie w organizacji dużych przyjęć i imprez umożliwiły nam stworzenie niepowtarzalnej oferty oraz wyjątkowej formuły współpracy. Jesteśmy wrażliwi i otwarci na wszelkie pytania, sugestie i oczekiwania. Pozostajemy do dyspozycji narzeczonych – naszych klientów, nierzadko 24 godziny na dobę, służąc wsparciem i radami oraz zapewniając kompleksowe zaplecze organizacyjne. Gwarantujemy bezstresową realizację nawet najbardziej złożonych i skomplikowanych imprez. Gwarantujemy bezcenne poczucie bezpieczeństwa, m.in. poprzez staranny dobór sprawdzonych i renomowanych podwykonawców. Z góry planujemy rozwiązania dla sytuacji, które wymagają planu awaryjnego i są choćby w najmniejszym stopniu nieprzewidywalne. Od początku czuwamy nad bezproblemowym przebiegiem przygotowań i samych uroczystości. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu nasi klienci mają pewność, że wszystkie elementy wymarzonego ślubu będą dopracowane w najmniejszych szczegółach, nie przydarzy się żadna przykra sytuacja, a cała uroczystość pozostanie niezapomnianym przeżyciem także dla zaproszonych gości.

UROCZYSTOŚCI SZYTE NA MIARĘ
Tak jak suknia ślubna panny młodej, tak i uroczystości przygotowywane wspólnie z Aspire są szyte na miarę. Oznacza to, że gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, a oferta jest spersonalizowana i ściśle dostosowana do specyficznych potrzeb i możliwości. Bierzemy pod uwagę wszystkie okoliczności towarzyszące podczas przygotowań do ślubu. Nasi klienci mogą liczyć m.in. na preferencyjne i nieosiągalne dla innych stawki na różnego rodzaju usługi (niezależnie od ceny zawsze świadczone na najwyższym poziomie). Nie muszą też planować uroczystości z dużym wyprzedzeniem. Gdy w grę wchodzi czas, zapewniamy kompleksową organizację nawet najbardziej złożonych projektów w ekspresowo krótkich terminach. Wymarzony ślub i wesele w 1-2 miesiące? Z nami to możliwe!
Nasza rola wykracza daleko poza standardowe usługi. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru uroczystości, w organizacji których pomagamy. Nie chcemy, by to przedsięwzięcie pozostało zwykłą usługą biznesową, ale by stało się niezapomnianym przeżyciem dla jego uczestników. Dlatego pozostajemy do dyspozycji naszych klientów przez cały okres przygotowań, budując relację opartą na wzajemnym zaufaniu, wrażliwości i empatii.

www.aspire.plKUP BILET

KUP BILET

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion