PARTNER SPOŁECZNY

WEDDING | 2016, 10, 23

logo-pbp

Wyjątkowy Prezent od Młodej Pary i UNICEF

Planujecie ślub? Chcielibyście, aby ten wyjątkowy dzień odmienił nie tylko Wasze życie? Mamy dla Was interesującą propozycję od UNICEF – Prezenty bez Pudła. Wystarczy, że w zaproszeniu poprosicie swoich gości o zakup Prezentów bez Pudła – produktów, które ratują życie dzieci. Resztą zajmie się UNICEF. Wasze prezenty zostaną dostarczone, tam gdzie teraz są najbardziej potrzebne.
To bardzo proste. Wystarczą 3 kroki!
1. Wejdźcie na stronę www.prezentybezpudla.pl
2. Zapoznajcie się z ofertą charytatywnych prezentów czyli produktów, które niosą pomoc potrzebującym dzieciom. UNICEF ma do zaoferowania: żywność terapeutyczną, szczepionki, moskitiery, czystą wodę pitną i jeszcze więcej produktów ratujących życie maluchów.
3. W zakładce Planujecie ślub sprawdźcie ofertę e-zaproszeń ślubnych lub wybierzcie jeden z proponowanych tekstów Prezenty bez Pudła UNICEF zamiast kwiatów, które możecie dołączyć do tradycyjnego zaproszenia.

Zakup Prezentu bez Pudła to forma darowizny, za którą UNICEF dostarczy wybrany produkt w miejsce prowadzenia programów pomocowych. Większość prezentów rozsyłana jest w świat z magazynu UNICEF w Kopenhadze, jednak są też takie (np. książki dla dzieci, pompy wodne), które są produkowane lokalnie.
Miliony produktów umożliwiły UNICEF prowadzenie działań pomocowych w krajach rozwijających się. Dzięki Darczyńcom mogliśmy skutecznie nieść pomoc w 2013 roku i dostarczyć produkty ratujące życie dzieci do ponad 40 krajów rozwijających się. W zeszłym roku wysłaliśmy m.in. 6 milionów saszetek żywności terapeutycznej Plumpy’Nut , ponad 23 miliony szczepionek, 4 miliony tabletek odrobaczających, prawie 600 tysięcy tabletek przeciwmalarycznych oraz ponad 114 milionów tabletek uzdatniających wodę.
Prezenty bez Pudła naprawdę ratują życie!KUP BILET

KUP BILET

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion