Wyjątkowa kolekcja inspirowana gorącą Hiszpanią – Paulina Mora – Atelier Sukien Ślubnych-

WEDDING | 2022, 08, 30

Atelier Sukien Ślubnych- Paulina Mora to miejsce stworzone  z pasją dla Kobiet, które na swoim ślubie chcą wyglądać stylowo i elegancko. Nowoczesne, odważne modele inspirowane gorącą Hiszpanią z którą od lat związana jest Paulina. Słowiańska świeżość, ognisty iberyjski charakter oraz subtelny urok to odzwierciedlenie jej projektów. W tym miejscu każda przyszła Panna Młoda poczuje się wyjątkowo.

W Atelier znajdziesz suknie wyjątkowe – suknię Twoich marzeń. Najlepszej jakości materiały, dbałość o szczegóły oraz hiszpańskie szycie to główne cechy charakterystyczne tej nowoczesnej kolekcji.

Serdecznie zapraszamy na spektakularny pokaz oraz do odwiedzenia stoiska  Atelier Sukien Ślubnych- Paulina Mora

 KUP BILET

KUP BILET

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion