Premiera kolekcji Moszczyński Design – MD ATELIER 

WEDDING | 2023, 03, 02

MOSZCZYŃSKI DESIGN – marka własna kostiumografa, stylisty gwiazd Kamila Moszczyńskiego.

Kamil ma na swoim koncie stylizacje największych gwiazd polskiego show-biznesu. W pracach  Moszczyńskiego możemy zobaczyć Edytę Górniak, która wielokrotnie wystąpiła w projektach marki, ostatnia stylizacja divy została okrzyknięta najlepszą kreacją wieczoru.  Mimo licznych sukcesów młodego projektanta największym marzeniem Kamila było i jest tworzyć wyjątkowe, niepowtarzalne suknie ślubne oraz wieczorowe. Od dziecka marzył o stworzeniu własnego Domu Mody.

Markę tworzy wraz ze swoim życiowym partnerem Pawłem Owczarzakiem -są jak ogień i woda. Wspólnie pracują jak dobrze naoliwiona maszyna, dbając o najmniejsze detale projektów, dzięki czemu każda skrojona linia pod bacznym konstruktorskim okiem Pawła leży wręcz idealnie.  Kolekcja ślubna domu mody MD ATELIER to połączenie wybiegowych trendów z ponadczasową klasyką. Najwyższa jakość tkanin, dbałość o każdy najmniejszy szczegół, ręcznie wykonane zdobienie bez gotowych komercyjnych komponentów to wszystko sprawia, aby każda Panna Młoda mogła olśnić wszystkich w tym wyjątkowym Dniu.

Moszczyński Design – MD ATELIER

ul.. Jagielońska 32/29, Warszawa 03-719

IG – md_atelier_pracowniakrawKUP BILET

KUP BILET

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion