Prowadzącą Targów Ślubnych Wedding 9 października 2022 będzie Katarzyna Karpińska – ceniona wedding plannerka, specjalizująca się w organizacji luksusowych przyjęć weselnych

WEDDING | 2022, 09, 22

Jest doświadczoną wedding plannerką oraz współzałożycielką agencji Art of Wedding, organizującej śluby i wesela na najwyższym poziomie. Często pojawia się w mediach jako ekspertka ds. branży ślubnej. Klienci cenią ją przede wszystkim za opiekę, jaką ich otacza oraz za indywidualne podejście, dzięki któremu potrafi wsłuchać się w ich potrzeby i doskonale zadbać zarówno o Państwa Młodych, jak i ich gości.

W swoich projektach kieruje się zasadą, że widowiskowość przyjęcia musi iść w parze z jego funkcjonalnością. W podejściu biznesowym jej priorytetem jest dbanie o relacje z ludźmi, z którymi współpracuje. Jak sama mówi, to właśnie oni są kluczem do sukcesu jej realizacji oraz jej największą inspiracją.

Katarzyna Karpińska – www.artofwedding.plKUP BILET

KUP BILET

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion