Rabat do -70% na suknie z kolekcji Gellena, Angelo Bianco, Vasylkow,  Vero Bloom

WEDDING | 2020, 02, 21
Salon Angelo bianco posiada w swojej ofercie ogromny wybór sukien ślubnych. Różnorodność wzorów, fasonów i materiałów sprawią, że z pewnością  znajdziecie dla siebie tę idealną i wymarzoną suknię. Idealny krój zgodny z najnowszymi trendami, idealne szycie, najszlachetniejsze materiały i rewelacyjna cena! to główne priorytety zespołu. Suknie szyte są z europejskich tkanin, ozdabiane ręcznie, dekorowane szklanymi, włoskimi i czeskimi koralikami oraz  kryształami Swarovskiego.

Angelo bianco na targach zaprasza na swoje stoisko, gdzie czekać na Was będzie specjalna, wyjątkowa oferta targowa.

Suknie z kolekcji Gellena, Angelo Bianco, Vasylkow,  Vero Bloom z rabatem do 70%!

Wyjątkowe rabaty -10%  na wszystkie suknie z kolekcji 2020!

Do zobaczenia – nie przegapcie takiej PROMOCJI!:)Magazyn Wedding

Magazyn Wedding

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa