Specjalna oferta na suknie WHITE ANGEL Exclusive

WEDDING | 2020, 02, 17

WHITE ANGEL Exclusive to sposób na ekspresję myśli i inspiracji modowych, chęć kreowania i tworzenia nowych trendów w modzie ślubnej, a przede wszystkim odpowiedź na rosnące wymagania i potrzeby panien młodych. To marka stworzona z pasji do mody, z pasji tworzenia nowych kreacji, z chęci wywoływania pozytywnych emocji u zadowolonych i uszczęśliwionych klientek. Główną dewizą marki WHITE ANGEL Exclusive  jest tworzenie sukien wyjątkowych dla kobiet, które cenią sobie elegancję i oryginalny styl. Projektantka i stylistka mody ślubnej Agnieszka Chuda, dla której inspiracją jest zawsze kobieta, tworzy suknie spersonalizowane, według jednego, niepowtarzalnego projektu, co wyróżnia panny młode indywidualnością i fantastycznym efektem końcowym.

Projekty WHITE ANGEL Exclusive by Agnieszka Chuda to zmysłowość, powabność i pewna siebie kobieta, która nie boi się w sposób subtelny pokazać swoje atuty. Wyróżniają się odważnymi fasonami, błyszczącymi tkaninami, nietuzinkowymi formami i ogromną elastycznością tworzenia, a także pięknymi, ręcznymi, dopracowanymi w każdym calu wykończeniami.

Zapraszamy na spotkanie z projektantką marki i rozmów o wyjątkowych projektach sukien. Na stoisku White Angel Exclusive podczas targów spotkacie nie tylko samą projektantkę, ale przygotowaną dla Was specjalną ofertę targową.

♥ 10% rabatu na kolekcje Modern 2020 (promocja ważna z ulotką)

♥ 50 % rabatu na suknie wystawowe z salonu z kolekcji 2019 (promocja do wyczerpania zapasów)

Zdjęcia: Sergieja Krawczenko, Modelka: Anastazja Alejnikova, Miejsce: Pałac Ślężany

 KUP BILET

KUP BILET

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa