Specjalna oferta targowa Salonu ślubnego Angelo bianco

WEDDING | 2023, 02, 21

Salon Angelo bianco posiada w swojej ofercie ogromny wybór sukien ślubnych. Różnorodność wzorów, fasonów i materiałów sprawią, że z pewnością  znajdziecie dla siebie tę idealną i wymarzoną suknię. Idealny krój zgodny z najnowszymi trendami, idealne szycie, najszlachetniejsze materiały i rewelacyjna cena! to główne priorytety zespołu. Suknie szyte są z europejskich tkanin, ozdabiane ręcznie, dekorowane szklanymi, włoskimi i czeskimi koralikami oraz  kryształami Swarovskiego.

Na targach Angelo bianco zaprasza na swoje stoisko nr 7-8, gdzie czekać na Was będzie specjalna, wyjątkowa oferta targowa.

Warszawa Al. Jerozolimskie 117 tel.669 006 566 e-mail: angellobiancosing@gmail.com  @ angelobianco_suknieslubneKUP BILET

KUP BILET

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion