Suknie Lara Lévai – 30% OFF – tylko na Targach Ślubnych Wedding

WEDDING | 2020, 02, 21

Lara Lévai to nie tylko nowa jakość na rynku sukien ślubnych, ale również odkrycie roku 2019. Misją tej prężnie rozwijającej się marki jest przede wszystkim umożliwienie Pannom Młodym zakupu sukni ślubnej od ręki, bez wielomiesięcznego oczekiwania. Lara Lévai nie uznaje kompromisów, dlatego suknie nie odbiegają niczym od tych dostępnych w tradycyjnych salonach, a przewyższają je swoją dostępnością oraz ceną.

Wszystkie suknie marki dostępne są w krótkich seriach oraz pełnej rozmiarówce tak, aby każda panna młoda niezależnie od rozmiaru mogła znaleźć i przymierzyć swoją idealną suknię. W dobie internetu i zakupów online, Lara Lévai wychodzi naprzeciw postępowi i trendom oferując swoje produkty online, pomagając nowoczesnej kobiecie oszczędzić czas i pieniądze .

Marka oferuje modele w rozmiarach 34-44 i planuje rozszerzenie asortymentu o rozmiary Plus size oraz Petite. Darmowa wysyłka, zwroty do 14 dni, profesjonalne dobieranie rozmiaru sukni czy fantastyczny i przyjacielski customer service to tylko niektóre z zalet Lara Lévai.

 Przyjdź i poznaj asortyment oraz ludzi, którzy tworzą suknie ślubne z miłości i pasji do uszczęśliwiania.

Zapraszamy na stoisko Lara Lévai na Targach Ślubnych Wedding – PGE Narodowy 01.03.2020.

Z okazji targów niepowtarzalna okazja do przymiarki oraz zakupu każdej sukni z 30% zniżką!

W związku z ogromnym zainteresowaniem konieczne są zapisy na przymiarki. Zapraszamy do kontaktu na naszym czacie dostępnym na stronie www.laralevai.com lub na naszym profilu www.facebook.com/laralevaibridalMagazyn Wedding

Magazyn Wedding

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa