Szkolenia Art of Wedding dla Panien Młodych i wedding plannerów – ucz się od najlepszych!

WEDDING | 2022, 09, 22

Art of Wedding to jedna z najbardziej renomowanych agencji wedding plannerskich w Polsce. Jej założycielki, Katarzyna Karpińska oraz Ilona Kołacz, już od dekady kreują unikatowe przyjęcia weselne, nadając każdemu z nich niepowtarzalną osobowość. Teraz swym bogatym know-how dzielą się z Pannami Młodymi, chcącymi zorganizować własne wesele oraz z aspirującymi wedding plannerami, chcącymi doskonalić swoje umiejętności w ramach kompleksowego programu szkoleń.

Szkolenia dla Panien Młodych

Wiele osób, stając przed zadaniem organizacji własnego ślubu i wesela, czuje przytłoczenie ogromem spraw do załatwienia i nie wie, co należy potraktować priorytetowo, a czemu można poświęcić mniej uwagi. To właśnie z myślą o nich specjalistki z Art of Wedding przygotowały szkolenie dla Panien Młodych.

Zajęcia te przekazują mnóstwo praktycznej wiedzy oraz dają sprawdzone rozwiązania, które pomogą samodzielnie zorganizować ten jeden z najważniejszych dni życia. Ich uczestniczki mogą skonsultować z prowadzącymi swoje indywidualne potrzeby odnośnie własnego wesela i otrzymać wskazówki, jak zrealizować je, jednocześnie unikając popełniania błędów.

Kompleksowy program szkoleń dla wedding plannerów

W Polsce nie istnieją jeszcze żadne kierunki studiów czy szkoły, przygotowujące do zawodu konsultanta ślubnego. Jak zatem nauczyć się go, nie tracąc czasu na karuzelę prób i błędów?

– Zawód wedding plannera to wspaniałe i satysfakcjonujące zajęcie, które dostarcza mnóstwa pięknych emocji, lecz wymaga też pewnych specyficznych umiejętności oraz doskonałego przygotowania merytorycznego. Takiej wiedzy nie da się przekazać (ani przyswoić) całej naraz, a żaden pojedynczy, weekendowy kurs nie uczyni nikogo od razu wedding plannerem. Kluczem do wyszkolenia aspirujących osób jest stopniowe i usystematyzowane wdrażanie ich w realia zawodu. Właśnie dlatego, z naszym bogatym zapleczem wiedzy praktycznej, postanowiłyśmy stworzyć kilkuetapowy program szkoleń dla wedding plannerów i uruchomiłyśmy już dwa pierwsze poziomy kursu. Na bieżąco będzie on uzupełniany o nowe segmenty wiedzy merytorycznej z różnych płaszczyzn – mówi współzałożycielka Art of Wedding Katarzyna Karpińska

Bazą oferty szkoleniowej Art of Wedding są dwa kursy, na różnych poziomach zaawansowania, prowadzone osobiście przez Katarzynę oraz Ilonę:

Szkolenie BASIC – przeznaczone jest dla osób, które pragną zawodowo zająć się organizacją ślubów, lecz nie miały dotąd żadnej styczności z tą branżą. Jego uczestnicy są wprowadzani w świat wedding planningu w formie wykładowej, poznają składowe realizacji weselnej i zakres obowiązków konsultanta ślubnego, a także dowiadują się jak wejść na rynek i pozyskać pierwszych klientów.

Szkolenie ADVANCED – kierowane jest do osób, które ukończyły już poziom BASIC lub podobny kurs u innego organizatora, a także tych, które pracują już w zawodzie i chcą rozwijać swoje kompetencje. W ramach tego szkolenia, analizując proces organizacji wesela krok po kroku, uczestnicy poznają metody pracy i standardy Art of Wedding, stojące za sukcesem ich realizacji. Ten poziom szkolenia ma charakter warsztatowy, oparty na aktywnej dyskusji i study case’ach.

Cechą wspólną obu wspomnianych szkoleń jest przede wszystkim oparcie ich programu na praktycznej wiedzy, zebranej przez Art of Wedding przy realizacji setek projektów na przestrzeni wielu lat i stale aktualizowanej o nowe trendy i kierunki rozwoju branży. Istotną rolę odgrywają też zaproszeni goście. To zaufani podwykonawcy Art of Wedding, eksperci w swoich dziedzinach, działający ogólnopolsko przy prestiżowych realizacjach weselnych i eventowych. Podczas zajęć na obu poziomach podzielą się oni z uczestnikami swoją specjalistyczną wiedzą, dotyczącą np. projektowania scenografii przyjęcia, dekorowania go światłem czy efektywnego doboru jego gastronomii.

Najbliższe edycje szkoleń odbędą się w Warszawie: 5-6 listopada 2022 poziom BASIC oraz 19-20 listopada 2022 poziom ADVANCED.

Oprócz nich, do oferty programu edukacyjnego Art of Wedding już wkrótce dołączą kolejne kursy dla wedding plannerów (stacjonarne i online), poświęcone konkretnym zagadnieniom: m.in. social media w branży ślubnej, dojrzałość w biznesie, kreowanie widowiskowego efektu czy realizacja dużych projektów (na +300 osób), a także szkolenia indywidualne.

Art of Wedding – www.artofwedding.plKUP BILET

KUP BILET

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion