Tailors Club i ich wyjątkowa strefa szycia na miarę!

WEDDING | 2023, 02, 24

Tailors Club i ich wyjątkowa strefa szycia na miarę! Zapraszamy do odwiedzenia Naszego stoiska podczas Targów Ślubnych Wedding! Do Waszej dyspozycji przygotowaliśmy jedną z największych przestrzeni na targach, gdzie z pomocą stylistów marki Tailors Club każdy będzie mógł zapoznać się z naszą ofertą. Tematów do rozmów z pewnością nie zabraknie, gdyż działamy w wielu obszarach świata miarowego krawiectwa.  

Punktem docelowym, będzie z pewnością Tailors Club Pointcentralne miejsce naszej przestrzeni. Tutaj, będziecie mogli zaznajomić się z DNA marki oraz poznać zespół Tailors Club. 

To właśnie z naszymi stylistami, będziecie mogli zamienić słowo o ofercie i produktach marki. Przy filiżance kawy, porozmawiacie o swoich potrzebach i koncepcji wymarzonej kreacji ślubnej. 

Wreszcie, punkt Private Tailoring, w którym zapoznasz się z wyjątkową usługą szycia na miarę, w dogodnym dla Ciebie miejscu. Dzięki private tailoring, zapewniamy maksymalny poziom jakości i komfortu, oszczędzając Twój czas. To miejsce, gdzie będzie czekać na Was jeden z naszych stylistów, który opowie o możliwościach, jakie niesie ze sobą mobilny krawiec. 

Nie możemy się doczekać spotkania z Wami w strefie Tailors Club!  – znajdziecie nas w Foyer Biznes Klubu

Czekamy na Was 5 marca na Stadionie Miejskim Legii Warszawa! #JointheClub www.tailorsclub.ukKUP BILET

KUP BILET

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion