Tailors Club zaprasza do swojej specjalnej strefy

WEDDING | 2022, 09, 22

Do Waszej dyspozycji przygotowaliśmy jedną z największych przestrzeni na targach, gdzie wydzielone zostały cztery, wyjątkowe strefy, które tworzą razem spójną całość. Razem z zaproszonymi gośćmi oraz stylistami Tailors Club zorganizowaliśmy dla Was następujące miejsca:

I Strefa Private Tailoring – mobilny krawiec, czyli usługa szycia na miarę w dogodnym dla Ciebie miejscu. Dzięki usłudze private tailoring, zapewniamy maksymalny poziom jakości i komfortu, oszczędzając Twój czas. To miejsce, gdzie będzie czekać na Was jeden z naszych stylistów, który opowie o możliwościach, jakie niesie ze sobą mobilny krawiec.

II strefa Tailors Club point  –  centralne miejsce w naszej przestrzeni. Tutaj będziecie mogli zapoznać się z DNA marki oraz poznać zespół Tailors Club.

III strefa – Warszawska Izba Lordów – tego dnia będziesz mógł zrelaksować się i skorzystać z pielęgnacji od najlepszych barberów w mieście. Zajmą się Tobą profesjonaliści, którzy zadbają o Twój wygląd.

IV strefa – Nasi Styliści – to tutaj porozmawiasz z najlepszymi stylistami i doradcami Tailors Club, którzy opowiedzą Ci o ofercie i produktach marki. Przy filiżance kawy, porozmawiacie o swoich potrzebach i koncepcji wymarzonej kreacji ślubnej.

W naszych strefach, czekamy na Was w godzinach od 10 do 18. Przygotowaliśmy dla Was dawkę wiedzy o modzie męskiej, pomoc profesjonalnych stylistów oraz loterię, w której do wygrania jest personalizowana koszula szyta na miarę od Tailors Club.

Nie możemy się doczekać spotkania z Wami w strefie Tailors Club! Czekamy na Was 9 października na stadionie PGE Narodowym!

 KUP BILET

KUP BILET

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion