Weekend inspiracji dla par młodych na Targach Ślubnych WEDDING

WEDDING | 2016, 09, 06

W weekend 19 – 20 listopada, w prestiżowej lokalizacji PGE Narodowy w Warszawie, odbędą się największe w Polsce Targi Ślubne WEDDING. Setki konkursów i tysiące cennych nagród do wygrania, światowe trendy mody ślubnej, premiery kolekcji, zaskakujące promocje oraz praktyczne warsztaty z ekspertami z branży – to tylko wybrane atrakcje, jakie czekają na odwiedzających.

Numer 1 w branży
Targi Ślubne WEDDING odbędą się już po raz trzeci na Stadionie PGE Narodowym. Swoją renomą oraz rozmachem na światowym poziomie wpisały się w kalendarz najważniejszych imprez, dzięki którym tysiące par młodych znajduje wyjątkowe inspiracje i spełnia marzenia o niesztampowym ślubie oraz weselu. Najlepsi wystawcy z branży, ekskluzywne marki ślubne i inspirujące rozwiązania, wszystko to w jednym miejscu w trakcie jednego weekendu, dzięki któremu słowa ślub i wesele nabierają zupełnie nowych znaczeń.

Rekordowa 3 edycja
Organizatorzy Targów Ślubnych Weeding podkreślają, że program 3 edycji będzie rekordowo wypełniony atrakcjami i niespodziankami z myślą o zapewnieniu 100 % satysfakcji odwiedzającym. Zapewniają, że organizują najbardziej inspirujący ślubny weekend tego roku. W programie jest już zaplanowanych kilkanaście widowiskowych pokazów mody ślubnej każdego dnia, które poprowadzi Mister Polski – Rafał Maślak.
Na odwiedzających tegoroczną edycję Targów czeka ponad 100 premier produktów i około 300 wystawców, którzy pokażą inspiracje w każdej kategorii od biżuterii, dekoracji, kulinariów przez kosmetyki aż do mody ślubnej zarówno dla niej jak i dla niego. Na 4 tys. m 2 powierzchni wystawienniczej odwiedzający będą mogli przymierzać, dobierać i przebierać z ogromnej liczby kolekcji mody ślubnej, butów, dodatków. Na gości Targów czekać będą również styliści, fryzjerzy i wizażyści, którzy udzielą praktycznych konsultacji, wykonają próbne makijaże i fryzury. Gospodynią paneli dyskusyjnych i warsztatów odbywających się podczas Targów będzie Katarzyna Gajek, uznana wedding plannerka, kreatorka perfekcyjnych ślubów i wesel. W trakcie Targów uczestnicy będą mogli także skorzystać z licznych promocji i atrakcyjnych rabatów na produkty oraz usługi prezentowane przez wystawców.

Z każdą edycją Targów zwiększa się ich skala i rozmach. W ciągu trzech lat stworzyliśmy największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie w branży ślubnej. Targi Ślubne WEDDING to dla par młodych kompleksowy przewodnik po najgorętszych trendach i niestandardowych rozwiązaniach ślubnych oraz weselnych. Cieszymy się, że możemy aktywnie inspirować i wspierać przyszłych małżonków w trakcie okresu przygotowań do tego wyjątkowego dnia – informują organizatorzy.
Zapraszamy na najlepszy weekend ślubnych inspiracji w Polsce. Nie może Was zabraknąć!

Szczegółowe informacje o Targach Ślubnych WEDDINDG dostępne są na stronie: www.targislubnewedding.pl

O organizatorze Targów:
Organizatorem Targów jest lifestyle’owy magazyn WEDDING, lider na rynku prasy ślubnej, w którym znajdziecie praktyczne porady i wyjątkowe inspiracje dotyczące każdego tematu związanego z organizacją ślubu i wesela. Więcej o magazynie: www.e-wedding.pl

Tagi: , , , , ,


KUP BILET

KUP BILET

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion